Výrobce – Mycology Research Laboratiries

Britská společnost Mycology Research Laboratories (MRL), založena v roce 1997, je přední světový výrobce přípravků na bázi houbové biomasy.

Logo Mycology Research Laboratories Ltd.

MRL v souladu s evropskými požadavky na výrobu potravin v EU klade nesmírný důraz nejen na kvalitu (spolupráce se špičkovými odborníky, certifikáty GAP, GMP, organického původu), ale rovněž i výzkum - své produkty pravidelně nasazuje do klinických testů u nejrůznějších zdravotních obtíží.

Jako příznivci celostní medicíny jsme přesvědčeni, že dnešní komplikované multisložkové a komplexní choroby, zejména civilizační, není dost dobře možné úspěšně řešit podáváním „nějakého“ jednoho či více izolátů.

Síla přírodních medicín spočívá právě v užívání komplexních přírodních látek (celých částí rostlin či hub), jejichž specifické vlastnosti na podporu zdraví byly zkoumány a ověřovány postupně mnoha generacemi.

Certifikáty organického původu USA

Práškové houbové biomasy společnosti MRL jsou certifikovány jako 100% organické ve Spojených státech společností Quality Assurance International (certifikát č. 103491-A).

Klinický výzkum a testování

Společnost MRL je velmi hrdá, že díky svému mnohaletému důrazu na výzkum disponuje záznamy a výsledky klinických testů, ve kterých byly nasazeny přímo její produkty. Svým odběratelům je tak schopna poskytnout k vlastním produktům pro různé situace vyzkoušená dávkování, která mohou odběratelé využít jako referenční při sestavování nutričních plánů pro sebe, své blízké či klienty. Společnost MRL - Mycology Research Laboratories (Výzkumné mykologické laboratoře) tak plní, co si vytkla ve svém názvu. Věříme, že si její produkty oblíbíte pro kvalitu a informační podporu k nim.

Kam pro další informace?

Co je to Corpet
/CORPET/

Corpet je dietetický veterinární přípravek houbové výživy pro psy, kočky, koně a poníky, vyrobený z mycélia a primordia houby Coriolus versicolor.

Více »

FAQ - otázky a odpovědi
/FAQ/

Přinášíme užitečné odpovědi na časté otázky, které pokládáte.

Více »